Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz większe poparcie dla protestujących lekarzy. List lubelskich środowisk kultury i nauki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2017 r. o 19:39 Powrót do artykułu
undefined napisał:
za tą perfidię nic im nie dać, i to mają być ludzie z powołaniem  ?
 Ksiadz tez ma "powolanie"a zarabia dziesiec razy wiecej ty idioto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że sygnatariusze nie ujawnili własnych zarobków. W tym tych od Sorosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się mnieszość kosherna się rozbuchała :) Jak wam nie odpowiada obecna Polska zAwsze możecie wyjechać do Izraela - z lotniska w śWIDNIKU DUŻO LOTÓW MACIE DO SWOJEJ STOLICY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Arłukowicz w latach 2011-2015, gdy był ministrem zdrowia w rzadzie Tuska i Kopacz, nie dał podwyżek? Polityczna hipokryzja z obu stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac jakich mamy lekarzy i z jaka wiedza i praktyka wystarczy pojsc do przychodni rodzinnej. Juz ratownicy lepiej umirja zinterpretować EKG. Przez takiego nieuka siedzialem na SOR-zr 10 godzin iwrocilem do domu bo konowal rozpoznal u mnie zawal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te konowały myślą że społeczeństwo się zgodzi na 9 tyś dla ucznia który kształci się na koszt społeczeństwa i uczy się na tym społeczeństwie, łaski nam nie robią, wystarczające koszty ponosimy przy ich szkolenie, ludzie w życiu się na to nie zgodzą, nie zdobyli żadnego doświadczenia, w trakcie nauki domagają się 9 tyś? to jest jakaś kpina, won!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rośnie poparcie ???? Tak jak widać sami młodzi gniewni , którym się nie chce czekać na awanse i doświadczenie zawodowe . Wszystko ma być NA JUŻ na start max stawka płacy ,bo się należy . Najlepiej niewiele robić i dużo zarobić. We łbach się przewraca . Wydrzeć ile się da pokolenie materialistów wyrasta jak perz na polu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakas fobia zawsze jesli ktos protestuje przeciw obecnej wladzy lrgalnie wybranej zawsze cos musi trzymac w lapach jak nie znicze to parasolki a te maja chyba tulipany wiadomo kto ten ptotest organizuje jeszcze niech podadza PESELE bedziemy wiedziec z kim mamy do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodeina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wskazać chociaż JEDNEGO LEKARZA w tej zgrai nierobów udajacych ze gloduja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Może mi ktoś wskazać chociaż JEDNEGO LEKARZA w tej zgrai nierobów udajacych ze gloduja?
to prawda, nie widać po nich żeby glodowali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakaś zgraja pajacyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie miał pacjenta jeden z drugim a juz protestuje!!! Co to jest? Państwo dało na nauko to teraz trzeba cos dać dla kraju. Jak sie niepodoba to zabrac dyplom i jedzcie na zachód,, oczywiście w Polsce zakaz leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam że weterynarze mają też rozpocząć protest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni wszyscy pracownicy służby zdrowia wyjść w tym sprzataczki itp. bo nei dostali ani grosza podwyżki. Maciue rację, nie dajcie się, na 500+ za darmo mają a ludziom pracy odmawiają godnych wynagrodzeń. WALCZCIEEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałam że społeczeństwo ma rozpocząć protest przeciwko rezydentom aby im jeszcze obniżyć wynagrodzenie bo nie zsługują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie obniżyć im co oni w ogóle robią ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SBeki i ORMOwcy tylko protestują. Lekarze nie są nam potrzebni. Różaniec i modlitwa lepsza. Lepiej dać na kościół te pieniądze niż im na podwyżki. niech jadą do Niemiec. Nas będzie leczyć słowo boże i Jarosława przemowy. jak byłem na miesięcznicy ostatniej, to miałem taki ból reumatyczny, a teraz mi przeszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie rezydentom nie podobaja zarobki to moga sie przekwalifikowac i zostac kierowcami tirow-tam duzo wiecej zarobia. ze strony rezydentow to szczyt bezczelnosci-jak nie dostane wiekszej kasy to gloduje. a inni, ludzie nie zwiazani z medycyna sa gorsi?w ktorym zawodzie od razu placa duzo?nauczycielom, prawnikom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a ja słyszałam że społeczeństwo ma rozpocząć protest przeciwko rezydentom aby im jeszcze obniżyć wynagrodzenie bo nie zsługują !
 a ja słyszałam, że mają przestać płacić za pieprzenie sie i rozmnażanie tj. dawać za darmo 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...